Zahrada - Chalupa na pohodu / Horní Údolí - Rejvíz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE
Terasa
Prostorná terasa navazující na zadní stranu chalupy nabízí klidný a diskrétní odpočinek v pohodlném zahradním nábytku. Vaši ranní i večerní kávu zpříjemní  všudypřítomné sluneční paprsky,  a pokud zrovna nebudete muset sledovat vaše - na dětském hřišti hrající se děti, zklidní vám mysl výhled na pasoucí se kravičky a blízký les. Terasa je přístupná jak z jídelny, tak i z místnosti lenošárna, což při saunování v zimních měsících může nabídnout příjemné ochlazení přímo ve sněhu.

Venkovní posezení s krbem
Posezení s krbem vám poskytne příjemnou útulnou skrýš jak před deštěm, tak i před slunečními paprsky. U velkého stolu nakrmíte spoustu jedlíků a zrovna tak oceníte velikost stolu při soubojích ve společenských hrách. Při hodování nebo při hraní her vás můžou tajně sledovat vaše děti z velké „venkovní postele“ přímo pod střechou posezení - tato úžasná „schovka“ se nachází hned kousek nad jídelním stolem v pergole.

Dětské hřiště
Hřiště pro děti nabízí spoustu alternativ, což děti jistě ocení a dospělí možná malinko znejistí - trampolína, domeček s klouzačkou, houpačky, šipky, badminton, písek, ale i houpací síť pro dva. Pro Vás i Vaše dětičky je přímo z terasy přístupný menší bazének na příjemné ochlazení v horkých dnech. Dospěláky určitě uklidní poloha hřiště – v klidné části zahrady za chalupou, navíc přehledné a lehce „uhlídatelné“ z terasy.
 
Chalupa na pohodu v Horním Údolí
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky